Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní rok 2012/13

2. 12. 2012

V pondělí 3. prosince  se v hasičské zbrojnici psaly testy a ústnímu přezkoušení nikdo neunikl.. Jelikož se naši mladí hasiči pilně učili a prokázali svoje znalosti, všichni zdárně splnilnili odznak odbornosti - strojník.

 

Dne 26.listopadu jsme si v hasičské zbrojnici zahájili přípravy na příchod Ježíška a napekli a ozdobili perníčky. Příští pondělí nás čekají testy a ústní zkoušení k získání odznaku odbornosti v okruhu znalostí z požární ochrany.

dsc00225.jpg

 

11.listopadu proběhla společně s naší výjezdovou jednotkou brigáda při které jsme uklidili kolem hasičské zbrojnice a pak jsme byli pomoct s úklidem chodníku v Solopiskách.uklid-chodniku-2012.jpg

Dne 4. listopadu se družstvo mladých hasičů zůčastnilo orientačního běhu v Praze – Cholupicích, kde se umístilo na 8. místě.

 

fotografie0025.jpg

 

V neděli 14. října proběhl závod požárnické všestrannosti, který se konal v Čísovicích. Naše družstvo přípravky obsadilo krásné 1. místo. Druhé naše družstvo obsadilo ve starší kategorii 11. místo. img_7370.jpg

 

V září nám také začal nový školní rok a s ním i pravidelné schůzky mladých hasičů. Na kterých jsme se připravovali na závod požárnické všestrannosti.